İçeriğe geç Altbilgiye atla
80+
Yıllık Tecrübe
Artboard 2
Artboard 3
Hakkımızda

Doğak A.Ş.

2015 yılından itibaren ambalaj sektöründe faaliyet gösteren firmamız müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yüksek kalite üretim vizyonu sayesinde sektörde kısa sürede kendine yer edinen Doğak A.Ş., günümüzde ürettiği esnek ambalaj ürünleri ile birçok sektöre çözümler sunmaktadır.

Üretim kapasitesinin %60’ını dünya genelinde bir çok ülkeye ihracat yaparak güvenilir bir marka haline gelmiştir. 55 çalışanı, 7000 m² modern bir üretim tesisine sahip olan Doğak A.Ş., çevre dostu bilinci ile tükettiği enerjinin %65’ini güneş panellerinden sağlamaktadır. 

Doğak Ambalaj

Kalite Politikamız

Doğak A.Ş., her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, son teknoloji ekipmanlarla üretim yapmakta ve ürünlerinde yüksek kalite standartlarına uygunluğu garanti etmektedir.

Yaptığı yatırımlarla her yıl büyümeye devam eden Doğak A.Ş., müşterilerine her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Doğak A.Ş.’nin vizyonu, müşterilerine en iyi ambalaj çözümlerini sunarak, sektörde lider bir marka olmaktır. Sektörün önde gelen firmalarından biri olarak, ürün kalitesi, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve yenilikçi yaklaşımıyla fark yaratmaktadır.

Artboard 5
Artboard 4
0
Ürün
0
İş Ortağı
0
Yıllık Deneyim
0
Ülkeye İhracat